Život kočky I.díl

9. ledna 2010 v 21:32 | Tsuki Neko |  Život kočky-knížka
Dávám sem první kapitolu knížky na které ted pracuji neřeště jak je to hrozne já knížky psát neumím ale baví mě to xD A nemyslete si že to bude něco humornyho to ani náhodou xD

Uvod:

V dávných dobách lidé považovali kočky za své bohy.Proč? Tak nad touhle otázkou doumám celý svůj život. Možná pro jejich chytrost,no tdy v mnohých případech spíš teda vychytralost.Ale tohle už nechám na vaši fantasii jak se s tím vypořádá.Ovšem tenhle příběh nebude debata o tom jak kočky žili v dávných dobách ale o dívce která si ve svém životě prošla peklem,o dívce s kočičí DNA.

Kapitola I. - Narozeniny?Nebo noční můra?


"Bude se jmenovat Tsuki" S doznívající bolesti v hlase řekla žena ležící na stole. "Máte veliké štěstí že to ta malá přežila.Na třikrát omotanou pupeční šňuru kolem krku není ani v tomto světě dobré znamení" s vážným výrazem přiznal doktor."Hlavní je že je živá a zdravá ne?" odpověděl muž pozorujíc své dítě. "Moc ti děkuji za krásnou dceru Yuki."
o pět let později
V den kdy Tsuki slavila své páté narozeniny se stala věc na kterou by ráda zapoměla avšak v tomto ji bohužel štěstí nepřeje.Z nádherně začínajícího dne v noční můru.To bylo poprvé,kdy Tsuki dostala opravdu strach."Mamí kde jsi!!!"Se strachem zařvala malá holčička."Už jsem tady,tak co se děje." "Já nevím,hrozně se bojím" Tsuki si mlčky lehla do klína své mámy.Slzy ji stékaly po obličeji jako o závod.Její máma netušíc o co jde s úsměvem na tváři ji zašeptala do ucha. "Nemusíš se bát,nikdy tě neopustím" Yuki byla člověk kterému Tsuki opravdu nejvíce důvěřovala.A ještě aby ne.Otec ji miloval o tom není pochyb,ale jelikož museli z něčeho žít , tak chodil do práce.Z toho vyplývá že ani na její narozeniny nebyl doma.I když jí to moc mrzelo věděla, že s tím nic nenadělá,může jen čekat na krátké večery strávené s unaveným někdy malinko otráveným otcem.Ale to, co ji teď trápilo nebyl otec.Vlastně ona sama nevěděla z čeho ji jde mráz po zádech,věděla jen to že se něco blíží a není to dobré.A její pocit byl oprávněný.Po chvíli se začala její máma chovat dost divně.Začala se kymácet ze strany na stranu jako by měla každou chvíli ssebou seknout o zem."Maminko co je to s tebou" "Neboj se už je to vpořádku jen se mi zatočila hlava,asi si půjdu lehnout. Jestli chceš můžeš jít se mnou." Unaveně podotkla Yuki. Malá holčička ani nezváhala a vzala svou mámu za ruku. Když došli do ložnice,zdálo se že už bude vpořádku,nebylo tomu tak ,Yuki se podlomili kolena a padala na zem."Miluji Tě holčičko moje" To byla poslední slova,která Tsuki od své mámy uslyšela."Ne,mamiko já tě prosím,to mi nesmíš udělat dala jsi mi přeci slib. Copak už jsi zapoměla?"


Tak tady je první kapitola dostkrátká a chabá anio nevím proč to sem dávám no to je jedno xD

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama